Проект з освітлення офісних приміщень

slider image

Опис:

Компанія Yasa Lighting успішно реалізувала новий проект з освітлення офісних приміщень для ТОП-керівництва великої компанії. Загальна площа об’єкта склала більше 1000 м2.

Для виконання завдання було обрано LED-світильникі Yasa Lighting Rey та Rey V, виготовлені з алюмінієвого корпусу, який можна фарбувати в будь-який колір, відповідно до палітри RAL. Дані світильники гарантовано забезпечують рівномірне освітлення на всій площі розсіювача, що особливо важливо у випадку монтажу в стіни, меблі та декоративні панелі, як в проекті замовника. Конструкція Rey (Rey V) дозволяє виготовляти його довжиною від 100 до 6000 мм., світловий потік від 1800 до 10500 Лм., ступінь захисту IP 67-68, а особливий елемент конструкції надає стійкості до навантаження. Важливим фактором при виборі була наявність функції демінгу та можливість встановлення протоколу керування сумісного с технологією автоматизації освітлення DALI-2. За підсумками виконаних робіт замовник залишився задоволеним отриманим результатом та професійністю наданих послуг.

Продукція торгової марки Yasa Lighting виготовляється за новітньою LED-технологією, має у складі перевірені комплектуючі, що гарантовано забезпечує надійну багаторічну експлуатацію та заощаджує енергоресурси. Надається гарантія 5 років.

Про проект:

Клієнт: Xxx
Тип проекту: Офіс
Масштаб проекту: 1000 м .кв.
Час реалізації: 2021
У проекті використані моделі освітлення: Rey, Rey V

Використані товари:

Схожі проекти:

Як отримати безкоштовний аудит і прорахунок

Залиште свої контакти, і наші інженери допоможуть вирішити всі Ваші завдання.

© 2023 Yasa Lighting