Проект з освітлення на заводі Huhtamaki

slider image slider image slider image

Опис:

Компанія Yasa Lighting успішно виконала проект внутрішнього освітлення виробничих та складських приміщень на заводі Huhtamaki (Україна). Загальна площа об’єкта становила понад 5000 м2.

Інженери компанії підготували світлотехнічне проектування та запропонували оптимальне рішення. Через велику висоту стелі для забезпечення зонального освітлення в систему освітлення інтегрували промислові світильники Yasa Lighting Sun Led з вузькофокусними лінзами. Дана модель виробляється діаметром 360 і 460 мм, має матрицю надпотужних діодів зі світловим потоком від 8100 до 22800 Лм та повністю захищена відповідно до стандарту IP68. Кріплення світильника здійснюється підвісним способом на спеціальних тросах. За підсумками виконаних робіт Замовник залишився задоволеним отриманим результатом та професіоналізмом наданих послуг.

Продукція торгової марки Yasa Lighting виробляється за найновішою LED технологією, має у складі перевірені комплектуючі, що гарантовано забезпечує надійну багаторічну експлуатацію та економить енергоресурси. Надається гарантія 5 років.

Про проект:

Клієнт: Завод Huhtamaki
Тип проекту: Складське та виробниче освітлення
Масштаб проекту: 5000 м. кв.
Час реалізації: 2020
У проекті використані моделі освітлення: Sun Led

Використані товари:

Схожі проекти:

Як отримати безкоштовний аудит і прорахунок

Залиште свої контакти, і наші інженери допоможуть вирішити всі Ваші завдання.

© 2023 Yasa Lighting