Проект з освітлення сонячної електростанції

slider image slider image

Опис:

Компанія Yasa Lighting успішно виконала проект освітлення території сонячної електростанції в Миколаївської області (Україна). Загальна площа об’єкта становила понад 1000 м2.

Для виконання цього проекту були використані прожектори Yasa Lighting Flash. Це унікальна розробка інженерів компанії спеціально для систем безпеки. Активно використовується на режимних об’єктах і виробництвах для охорони периметру або освітлення великих дистанцій. Дана модель має вузьконаправлені оптичні лінзи, що у поєднанні з надпотужними діодами дає рівний і довгий потік світла. Таким чином прожектор освітлює всю дистанцію периметру не засліплюючи фоновими променями об’єктиви камер відеоспостереження. Flash має найвищий ступінь захисту IP68. Тому може ефективно використовуватись на відкритому просторі, не зважаючи на негативний вплив погодних явищ.

Продукція торгової марки Yasa Lighting виробляється за найновішою LED технологією, має у складі перевірені комплектуючі, що гарантовано забезпечує надійну багаторічну експлуатацію та економить енергоресурси. Надається гарантія 5 років.

Про проект:

Клієнт: Cонячна електростанція (Миколаївська обл, селище Арбузинка)
Тип проекту: Вуличне освітлення, Освітлення заводів
Масштаб проекту: 1 000 м. кв.
Час реалізації: 2018
У проекті використані моделі освітлення: Flash

Використані товари:

Схожі проекти:

Як отримати безкоштовний аудит і прорахунок

Залиште свої контакти, і наші інженери допоможуть вирішити всі Ваші завдання.

© 2023 Yasa Lighting