Проєкт з освітлення офісу відділу продажів ЖК “Причал 8

slider image slider image slider image

Опис:

Компанія Yasa Lighting успішно реалізувала новий проєкт для будівельної компанії «Інтергал-Буд» з освітлення офісу відділу продажів ЖК “Причал 8” за адресою: м. Київ, вул. Канальна, 8.

Особливістю даного проекту було розміщення світла по контуру приміщення і експлуатація конструкції світильника у підлозі – скло світильника повинно витримувати точкові навантаження від взуття та меблів.

Для виконання завдання було застосовано вбудований LED-світильник Yasa Lighting Rey V. Конструкція світильника має алюмінієвий корпус, що дозволяє виготовляти його довжиною від 100 до 6000 мм., світловий потік від 1800 до 10500 Лм., ступінь захисту IP 67-68, а особливий елемент конструкції надає стійкість до навантаження.

За підсумками робіт замовник отримав комплексне впровадження системи освітлення, надійну конструкцію відповідно до технічного завдання та 3 роки повної гарантії.

ЖК «Причал 8» — житловий комплекс класу «комфорт+», розташований на лівому березі в Дарницькому районі Києва, сховавшись від галасливих трас, багатолюдних центрів і пропонуючи мешканцям усе необхідне у пішій доступності.

Про проект:

Клієнт: ЖК “Причал 8 (Інтергал-Буд)
Тип проекту: Офіс
Масштаб проекту:
Час реалізації: 2021
У проекті використані моделі освітлення: Rey V

Використані товари:

Схожі проекти:

Як отримати безкоштовний аудит і прорахунок

Залиште свої контакти, і наші інженери допоможуть вирішити всі Ваші завдання.

© 2023 Yasa Lighting