Виробництво LED-освітлення

Компанія Yasa Lighting  – сучасний український виробник якісного освітлення для бізнесу.

На підприємстві організовано виробництво повного циклу. Процес виробництва вертикально інтегрований, є склад зберігання комплектуючих, виробничі приміщення, склад готової продукції. Ми самостійно виготовляємо корпуси світильників, виконуємо фарбування профілю, перевірку комплектуючих та збірку. Це дає широкі можливості контроля якості готової продукції, мінімізує ризики виникнення браку та підвищую продуктивність праці.

На виробництві використовуються надійні та перевірені комплектуючі провідних виробників: світлодіодні плати  Seul Semiconductor та Cree; блоки живлення Helver, cвітлодіодні стрічки та неон Rishang та інші комплектуючи від Everlight, Osram, Philips, Samsung, Vossloh Shwabe. На всю виготовлену продукцію ТМ Yasa Lighting  надається повна гарантія 5 років.

На сьогоднішній день компанія Yasa Lighting  виготовляє якісне LED-освітлення для зовнішнього та внутрішнього використання. Серійний асортимент ТМ Yasa Lighting  складається з більш ніж 50 моделей різних типів світильників за призначенням: підвісні, накладні, вбудовані, фасадні, ландшафтні та постійно поповнюється новими. Строк служби кожного виробу понад 50 000 годин. Окремі моделі можуть працювати в екстремальних погодних умовах та мають захист IP 67-68.

Завдяки модульній конструкції та індивідуальній формі профілю можливе індивідуальне виготовлення світильників ексклюзивних моделей різних геометричних форм, світлової температури, потужності. Для архітекторів та дизайнерів інтер’єру є можливість використовувати цікаві варіації кольорових рішень з палітри RAL.

Наявність сучасних технологій та кваліфікованого персоналу дозволяє в строк та без зауважень виконувати в повному обсязі умови договорів.

Yasa Lighting. Створюємо шедеври комерційного освітлення!

Всі кольорові рішення з палітри RAL